flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Щодо розміщення оголошення про виклики до суду!

12 лютого 2018, 15:40

Звертаємо Вашу увагу, що з 15 грудня 2017 року набрали чинності нові процесуальні кодекси України в редакції Закону України № 2147-VIII від 3 жовтня 2017 року, зокрема Кодекс адміністративного судочинства України та Цивільний процесуальний кодекс України.

Так, відповідно до нового законодавства, а саме статті 128 Цивільного процесуального кодексу України, статті 130 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, а також заінтересована особа у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, а в разі розгляду справи про видачу обмежувального припису – не пізніше 24 годин до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Одночасно на виконання листа Державної судової адміністрації України від 24 січня 2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судової влади України» у якому зазначено, що до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи інформація про виклик у справі відповідача, третьої особи, свідка, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.  

 

Враховуючи наведене, виклики таких осіб публікуватимуться на веб–сайті Шевченківського районного суду м.Чернівці в підрозділі "Оголошення про виклик до суду" у розділі "Громадянам".

 

У даному розділі будуть опубліковані оголошення про виклики до суду учасників справи, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи яких невідоме.

 

Звертаємо увагу громадян, що з опублікуванням оголошення про виклик до суду особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.