flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

                 Д о р о г і  д р у з і !!!
               ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ !


  Незважаючи на певну специфіку роботи судових інституцій (чинне законодавство, зокрема, Кримінально-процесуальний кодекс України, передбачає розгляд окремих категорій справ та матеріалів як у відкритому, так й у закритому засіданні), судова влада нашої держави з кожним роком стає все відкритішою для населення – сьогодні кожен громадянин без особливих труднощів (здебільшого – із засобів масової інформації та відповідних ВЕБ-сайтів) може довідатись про специфіку та особливості діяльності служителів Феміди, про кадрові призначення та причини притягнення до відповідальності суддів та працівників апаратів суду, про питання, котрі розглядались на з’їздах та Пленумах Верховного Суду України та Раді суддів України, про організаційні питання та проблеми в організаційно-технічному забезпеченні місцевих судів. Зрештою, про результати розгляду конкретної кримінальної справи щодо того чи іншого фігуранта, визнаного винним у тому чи іншому злочині (злочинах).
  Ще одним кроком до відкритості судової влади стало створення ВЕБ-сторінок місцевих судів України. У розділах нашого сайту Ви зможете ознайомитись з історією нашого суду, довідатись, хто у ньому працював раніше, і хто працює зараз, з напрацюваннями суду за певний проміжок часу. Ми намагались на сторінках сайту («Інформація для населення») розмістити якомога більше зразків найрізноманітніших позовних заяв, з якими найчастіше громадяни звертаються у суд, щоби таким чином дещо спростити процедуру підготовки даних документів. По мірі можливості намагатимемось розповідати Вам і про розгляд у суді резонансних кримінальних справ, роз’яснюватимемо чинне законодавство України тощо.
  Іншими словами, наш колектив налаштований на відкритий та цілеспрямований діалог з мешканцями нашого регіону та Буковини в цілому і робитимемо все, щоби наш ВЕБ-сайт виглядав привабливо, якнайповніше відтворював щоденні реалії суду та став корисним для усіх Вас, шановні земляки!!!

  З повагою, - 
Голова Шевченківського районного суду м. Чернівці
   
                                                                                                                                               Мамчин П.І.